درباره ما


Goss Graphic Systems (China)

شرکت Goss Graphic Systems (China)

شرکت Goss Graphic Systems (China)(که از این پس GGSC نامیده می شود) یک تامین کننده جهانی با چندین دهه تجربه در تولید ماشین چاپ از  سال ۱۹۳۹ است. 

 
GGSC همچنین به دلیل فناوری پیشرفته، قابلیت تولید و مدیریت هوشمند اطلاعات مشهور است. شهرت کیفیت GGSC بر اساس نوآوری فنی مستمر و توسعه محصول در صنعت چاپ در سراسر جهان شناخته شده است. 

 

راه حل های فناورانه

Goss Graphic Systems (China)  راه حل های فناورانه را برای چاپخانه داران صنوف روزنامه، کتاب، بسته بندی و نشریات تجاری  ارائه میدهد و طیف گسترد ه ای از گزینه ها را به مشتریان خود معرفی میکند.

دستگاهای چاپ افست و فلکسو رول روزنامه، کتاب، تجاری و بسته بندی

 محصولات اصلی ارائه شده توسط GGSC شامل طیف کاملی از دستگا ههای چاپ روزنامه، افست رول Wisprint ، دستگا ههای چاپ کتاب پرسرعت با سطح اتوماسیون بالا، دستگا ههای چاپ بسته بندی سری Varier با فناور یهای فلکسوگرافی و افست و طیف وسیعی از دستگا ههای چاپ تجاری با کیفیت بالا میباشد. 

سایت جدید کارخانه Goss Graphic Systems (China)

در سال Goss Graphic Systems (China)  ،۲۰۱۵ به سایت جدیدی با بیش از ۹ هکتار در منطقه Minhang شانگهای نقل مکان کرد. این مرکز پیشرفته بیش از ۳۸۴۰۰ متر مربع را پوشش میدهد و شامل یک کارگاه مونتاژ ۸۶۵۴ مترمربعی است که در آن تمام تجهیزات آماده و آزمایش شده است و نزدیک به ۶۰۰۰ متر مربع دفاتر شامل کلیه وظایف اداری و مهندسی میباشد. 

 

جابجایی سایت کارخانه باعث افزایش بهره وری GGSC شده و با بیش از ۳۰۰ کارمند تمام وقت خواسته های مشتریان خود را با کارآمدی و اطمینان بیشتری برآورده خواهیم کرد.

Goss Graphic

با ما بیشتر آشنا شوید

  • Wisprint برند جهانی جدید Goss Graphic Systems China است که در یک کارخانه مدرن 38000 متر مربعی در شانگهای چین مستقر است. 
  • ما بر اساس یک زیرساخت قوی با چندین دهه تجربه در تجارت دستگا ه های چاپ توسعه یافته ایم. 
  • Wisprint بخشی از شرکت بزرگ و بین المللی صنعتی “شانگهای الکتریک” است که در سراسر جهان شناخته شده است. 
  • راه حل های هوشمند ما در بخش چاپ روزنامه و نشریات برای پاسخ به درخواستهای جهانی یعنی انجام سفارشات کم تیراژ با تعویض سریع سفارش به همراه چندگانگی یک سفارش و اعمال تغییرات در آن طراحی شده است. 
  •  ما راه حل های منحصر به فردی را برای سفارشات بسته بندی با فناوری های بالا و با مشارکت برخی از شرکای اروپایی خود که در جهان ثبت شده است ارائه می دهیم.
  • ما پشتیبانی دائمی مادا مالعمر را برای قطعات، خدمات، آموزش، ارتقاء و پیشرفت ارائه می دهیم. 
  •  تجهیزات هوشمند ما با نگاه به گرایش های آینده صنعت به عنوان بخشی از مفهوم شبکه خودآموز  (self-learning) و سازگار با موبایل ( mobile-friendly ) تعریف شده اند.